Tel: 604 417 615
Email: biuro@rent4place.pl

Wynajem i sprzedaż mebli biurowych używanych

Rozkręcasz nowy biznes? W Twojej firmie pojawił się nowy projekt? Interesuje Cię wynajem mebli biurowych tylko na czas jego realizacji? Nie ważne czy potrwa on tydzień, miesiąc czy rok. Wynajmij biurka, fotele obrotowe, szafy i nie trać kapitału na zakup nowych, które już niedługo będą Ci niepotrzebne.

A może zależy Ci na produktach wysokiej jakości, znanych firm? Ale na przeszkodzie stoją pieniądze… Skorzystaj z naszej oferty sprzedaży wyposażenia z drugiej ręki za mniej niż 50 % ceny detalicznej producenta.  

Prezentujemy używane meble biurowe, wśród których możecie wybierać według trzech kategorii:

 • Design – idealne do lobby i miejsc reprezentacyjnych, a także do sesji zdjęciowej i reklamy,
 • Prestiż – doskonale podkreślą rangę stanowiska i zrobią odpowiednie wrażenie na kontrahentach,
 • Standard – funkcjonalne meble biurowe wysokiej jakości przeznaczone do wszystkich przestrzeni biura (stanowiska pracy, sale konferencyjne, kantyny, przestrzenie wspólne, poczekalnie itp.).

Określ wstępny czas wynajmu (uwaga zazwyczaj cena liczona jest za każdy rozpoczęty tydzień), bądź chęć zakupu i w ciągu godziny potwierdź swoją rezerwację. Poinformuj nas jeśli jesteś zainteresowany większą ilością danego produktu niż obecnie można zarezerwować w serwisie, bądź gdy obecnie nie ma go w ogóle w naszej ofercie. Pamiętaj również, że rezerwując większą ilość, bądź zestawy (np. biurko i fotel) przygotujemy dla Ciebie lepsze warunki niż to wynika z cen na stronie. W ciągu maksymalnie 3 dni otrzymasz od nas najkorzystniejszą ofertę obejmującą również warunki montażu/demontażu i dostaw oraz koszty usługi aranżacji. Po podpisaniu umowy zrealizujemy Twoje zamówienie.

Jeśli prowadzisz agencję reklamową lub studio fotograficzne i regularnie poszukujesz umeblowania tylko na kilka dni do sesji, reklamy, czy na event to skontaktuj się z nami! Zaproponujemy Ci stałą umowę i wyjątkowe warunki współpracy.

 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

 • Łatwe i szybkie – oszczędzasz swój czas wybierając i wstępnie wyceniając koszty wypożyczenia bądź zakupu wyposażenia na stronie internetowej.
 • Im dłużej tym taniej – im dłużej będziesz wynajmował tym mniej będziesz płacił za każdy kolejny tydzień.
 • Na dowolny czas – meble biurowe używane możesz wypożyczyć na dowolny okres czasu, nie ważne czy potrzebujesz ich na tydzień czy na dwa lata.
 • Aranżacja – możemy zaprojektować ustawienie mebli w Twojej przestrzeni. Dzięki tej usłudze będziesz miał pewność, czy meble zmieszczą się w Twoim biurze.
 • Spójne wizualnie wyposażenie – staramy się zapewnić długie serie produktowe, abyś mógł wyposażyć nawet duże biuro w sprzęty o tym samym wykończeniu. Jeśli potrzebujesz większej ilości – zorganizujemy ją dla Ciebie!
 • Używane meble biurowe dostępne są w naszej ofercie za mniej niż 50% ceny detalicznej producenta
 • W zestawie taniej – pamiętaj, że kupując zestaw np. biurko + fotel otrzymasz od nas cenę specjalną - niższą niż to wynika z cen jednostkowych na stronie:)
 • Produkty tylko uznanych i najlepszych producentów – wybieraj z wielu produktów kilku specjalnie wyselekcjonowanych producentów. Nie ważne czy potrzebujesz fotela dla prezesa, biurka i szafki dla pracownika, wyjątkowej sofy do ekstrawaganckiego lobby czy krzeseł na event…
 • Wysoka jakość – dla naszych klientów pozyskujemy jedynie meble biurowe używane wysokiej jakości, które spełniają nasze wysokie wymagania funkcjonalno-techniczne i są zgodne z normami europejskimi.
 • 5 stopni zużycia wyposażenia – znajdziesz u nas zarówno sprzęty w stanie idealnym, jak i te bardziej wysłużone. Stopień zużycia mebli ma swoje odzwierciedlenie w jego cenie. Możesz, więc wyposażyć biuro w niemal nowe produkty, jak i skorzystać z opcji bardziej budżetowej.
 • 2 lata gwarancji – na zakupione meble używane dajemy Ci minimum 2 lata gwarancji. Masz, więc pewność, że produkt jest sprawny i spełni swoje funkcje.
 • Kompleksowa realizacja – przywieziemy, zmontujemy, gdy zechcesz oddać zdemontujemy i odbierzemy. Nie martw się transportem i montażem – zrobimy to za Ciebie!
 • Minimalizuje zaangażowanie kapitału – wydatek na wypożyczenie jest kosztem uzyskania przychodu. Wynajem mebli biurowych jest korzystniejszy dla Twoich finansów niż zakup nowych, poprawia CASH FLOW i poziom kapitału obrotowego.
 • Bez amortyzacji, bez inwentaryzowania, bez kosztów magazynowania – wynajmując meble nie musisz martwić się roczną inwentaryzacją środków trwałych. Znowu oszczędzasz czas i pieniądze.
 • Znajdziemy wyposażenie idealne – nawet jeśli obecnie nie ma produktu na stronie, to my znajdziemy go specjalnie dla Ciebie !