Vitra

Vitara

Jedną z dostępnych u nas marek jest szwajcarska firma — Vitara, która zajmuje się produkcją mebli od 1950 roku. Głównym założeniem filozofii producenta jest tworzenie elementów wyposażenia wnętrz, które wyróżniają się designem, są estetyczne oraz łączą w sobie użyteczność i praktyczność.

W katalogu marki znajdują się meble biurowe, domowe i przeznaczone do aranżacji miejsc publicznych. Większość produkowanego wyposażenia cechuje się dużą uniwersalnością i może być wykorzystywane w różnych przestrzeniach, np. ten sam model stołu nadaje się do sali konferencyjnej, jak i do gabinetu. W naszym sklepie znajdziesz meble na wynajem albo przeznaczone do sprzedaży. Mamy w ofercie stoły, biurka, fotele i pufy, szafy, komody i wiele innych.

Najważniejszą cechą produkowanych mebli marki Vitara jest praktyczność. Projektanci wykorzystują nowoczesne technologie i rozwiązania, tworząc tzw. użyteczny design. Wykorzystywanie wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno, skóra czy elementy materiałowe gwarantuje długowieczność wyposażenia i sprawia, że łatwo dopasować je do każdego wnętrza.

Wyposaż swoje biuro w produkty, które cechuje trwałość i funkcjonalność, a wszystko to, w okazyjnych cenach. Oferowany przez nas towar pochodzi z "drugiej ręki", ale jest zawsze dokładnie sprawdzany przed skupem. Dzięki temu mamy wyłącznie pełnowartościowe meble, które często prezentują idealny stan. Pozwala to na oszczędne i tanie wyposażenie biura w modele o ciekawym wzornictwie, przygotowane przez uznanych architektów.