Skup mebli używanych biurowych Warszawa

Skup mebli Warszawa i okolice - Oferta Rent4Place - Usługi skupu używanych mebli biurowych - Demontaż i transpor

Szukasz solidnej firmy, której możesz sprzedać używane meble biurowe w Warszawie? Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się do innej lokalizacji w stolicy, remontujesz, czy po prostu szukasz sposobu na pozbycie się niepotrzebnego wyposażenia z biura w mazowieckim, nasz zespół może Ci pomóc! Firma Rent4Place ma w swojej ofercie usługi - skup używanych mebli biurowych Warszawa i okolice, więc jeśli zastanawiasz się, gdzie sprzedać stare meble biurowe - to skontaktuj się z nami!

Sprzedaj generujące koszty meble biurowe, które zalegają w magazynie, na korytarzach, bądź przeszkadzają w biurze.

 • Odzyskaj utracony kapitał 
 • Obniżamy koszty – zapomnij o magazynowaniu i inwentaryzacji mebli, których już nie potrzebujesz
 • Od audytu do skupu/utylizacji 
 • Działasz proekologicznie
 • Gwarancja wykupu 
 • Kompleksowa realizacja

Czy wiesz, że aż kilkanaście tysięcy ton mebli biurowych rocznie trafia na wysypisko?

Zobacz więcej

Jak to działa?

Modernizacja wnętrza, gruntowny remont, przeprowadzka do innego miasta czy państwa to momenty, w których pragniecie pozbyć się starego wyposażenia wnętrza i zaopatrzyć się w nowe. Nie musicie ich jednak spisywać na straty i zamawiać firmę, która zajmie się wywozem tych wielkogabarytowych przedmiotów. Prowadzimy skup mebli i chętnie rozważymy przyjęcie starego wyposażenia Twojego mieszkania lub firmy.

Przyjmujemy komody, biurka, regały, szafy i wiele innych przedmiotów w różnym stanie, zapewniając przy tym stosowną zapłatę. Do naszego skupu mebli biurowych i mieszkaniowych można oddać przedmioty w różnym stanie, my zaś ocenimy czy nadają się one na sprzedaży czy do utylizacji. Zdemontujemy i zabierzemy meble z domu, firmy, magazynu, dzięki czemu nie będą już Państwo musieli martwić się o transport, a ponadto zalegające i nieużywane regały, stoły czy biurka przestaną generować dodatkowe koszty związane z ich magazynowaniem. Naszą pracę cechuje indywidualne podejście, a przy tym sprawne działanie. A jak to działa?

Wyślij zdjęcia i ilości
Wyślij zdjęcia i ilości
Selekcja mebli
Selekcja mebli
Skup mebli
Skup mebli
Recycling i utylizacja
Recycling i utylizacja

Poproś o wycenę

Prześlij zapytanie/rezerwacje na adres

biuro@rent4place.pl

 

Zobacz inne usługi

Od setek krzeseł konferencyjnych, po biurka z regulacją wysokości - rzetelnie wycenimy Twoje meble, złożymy ofertę zakupu, a jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, to zapewnimy Ci również sprawny demontaż mebli i terminowy odbiór całego wyposażenia z Twojego biura na terenie aglomeracji warszawskiej. W Rent4Place dysponujemy środkami transportu dostosowanymi do wymagań przewozu konkretnego ładunku, mamy własny magazyn w Warszawie i dlatego możemy szybko odebrać od Ciebie meble biurowe używane, których już nie potrzebujesz. Outlet mebli biurowych Rent4Place cieszy się solidną reputacją jako rzetelny sprzedawca wysokiej jakości mebli używanych w Warszawie, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Ci konkurencyjne ceny zakupu i dodatkowe usługi!

Używane meble biurowe Warszawa 

 

Kupowanie mebli do wyposażenia biura w Warszawie zawsze wiąże się ze sporymi wydatkami. Meble wolnostojące biurowe w Polsce są uznawane za majątek firmy i stanowią odrębne środki trwałe podlegające amortyzacji jako pojedyncze lub zbiorcze obiekty inwentarzowe. Nie dziwi więc fakt, że krzesła, biurka i inne elementy wyposażenia, które nie nadają się do dalszej eksploatacji zwykle zalegają w budynku firmowym i generują koszty magazynowania. 

 

Meble należą bowiem do tego rodzaju odpadów, których nie można po prostu wyrzucić do osiedlowego śmietnika. Co więcej, jeśli nie zutylizuje się mebli biurowych, to trzeba wykazać ich stan podczas inwentaryzacji wyposażenia. Z całą pewnością, demontaż, wywóz i usuwanie niechcianych mebli biurowych może być w Warszawie dość kłopotliwe. Ale przy odrobinie wysiłku, aby szybko wyeliminować kłopoty i niepotrzebne koszty, można zdecydować się na sprzedaż mebli. 

 

Dlaczego warto sprzedawać meble biurowe? Decyzja o sprzedaży mebli biurowych zwróci się w przyszłości, bo meble nie trafią na wysypisko śmieci i to proekologiczne działanie ogranicza szkodliwy wpływ człowieka na środowisko naturalne. Warto też mieć na uwadze fakt, że sprzedaż mebli używanych generuje gotówkę i w ten sposób da się odzyskać część zainwestowanego w środki trwałe kapitału, który można przeznaczyć na zakup nowych mebli lub inne potrzeby biznesowe. 

 

Gdzie sprzedać używane meble biurowe w Warszawie?

 

Gdzie sprzedać używane meble biurowe w Warszawie? Warszawa ul. Trakt Lubelski 151 - ten adres warto zapamiętać! Jeśli masz meble biurowe, które chcesz sprzedać, takie jak np.: biurka, krzesła, fotele, stoły konferencyjne, szafy na dokumenty, kontenery podbiurkowe, szafki mobilne i wiele innych - w firmie Rent4Place zlokalizowanej pod tym adresem, z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę zakupu! Naszą główną specjalnością jest zakup wysokiej jakości mebli biurowych używanych z terenu całej Polski i dlatego skupujemy np. meble biurowe poleasingowe w Warszawie i meble uznanych producentów.

 

Co nas wyróżnia? Warto mieć na uwadze fakt, że w ramach usługi - skup mebli używanych Warszawa, w Rent4Place składamy bezpośrednią ofertę kupna mebli używanych, a następnie demontujemy elementy wyposażenia na własny koszt, wynosimy z budynku i przewozimy je własnym transportem do naszego magazynu, aby przygotować pozyskane w ten sposób meble do ponownej sprzedaży. Z racji tego, że prowadzimy komis mebli używanych Warszawa i dysponujemy własną powierzchnią magazynową, możemy zaoferować Ci nie tylko niezwykle konkurencyjne ceny za używane meble biurowe, ale i niestandardowe rozwiązania! 

 

Nasza oferta jest kompleksowa i elastyczna, co oznacza, że prowadzimy skup mebli, ale możemy zaproponować Ci także usługę - magazynowanie mebli w Warszawie. Przechowalnia mebli w Rent4Place, to rozwiązania, warte jest rozważenia, gdy chcesz pozbyć się dotychczasowego wyposażenia tylko na pewien czas, np. na okres remontu. Ale jeśli planujesz remont biura i chcesz, aby Twoje meble pasowały do ​​nowej kolorystyki lub stylu, to u nas nie ma z tym problemu! 

 

W Rent4Place ułatwimy Ci organizację przestrzeni do pracy i spotkań, bo proponujemy wynajem i sprzedaż używanych mebli biurowych w Warszawie i okolicach. Zaproponujemy Ci dopasowanie zestawów do konkretnego budżetu i oczekiwań funkcjonalnych oraz wizualnych i dostarczamy wszystkie niezbędne meble i dodatki w zaledwie kilka dni! Od nowej organizacji przestrzeni biurowej, do szkoleń z zakresu ergonomii stanowiska pracy, możemy obsłużyć wszystkie Twoje potrzeby i nie zapomnij, że jesteśmy w stanie zaoferować rabaty przy dużych zamówieniach!  

 

Usługi skup mebli używanych mazowieckie - oferta Rent4Place

 

Modernizacja wnętrza biura, likwidacja firmy, przeprowadzka do innego miasta lub państwa, to momenty, w których większość z nas pragnie pozbyć się starego wyposażenia wnętrza, aby uzyskać środki finansowe, które można przeznaczyć na dowolne cele. Oczywiście można meble “spisać na straty” i zamówić firmę, która zajmie się wywozem tych wielkogabarytowych przedmiotów, ale zawsze warto skontaktować się z Rent4Place. 

 

Nasz doświadczony zespół zajmie się wszystkim! Ale będziemy również bardzo ostrożni, aby zrobić to bez uszkodzenia Twojej własności i obniżenia wartości Twoich mebli w jakikolwiek sposób. Na Twoje życzenie dokonamy selekcji mebli na te, które nadają się do dalszej eksploatacji i sprzedaży i te, które można już tylko zutylizować. Wyposażenie dobrej jakości, w bardzo dobrym stanie technicznym chętnie od Ciebie odkupimy! W przypadku produktów przeznaczonych do likwidacji, pomożemy Ci w procesie ich utylizacji zgodnie z wymogami BDO (Baza Danych Odpadowych). Nasz partner dokona segregacji odpadów i recyklingu, aby jak najmniejsza ilość odpadu trafiła na wysypisko śmieci.

 

Nasz skup mebli biurowych w Warszawie to gwarancja korzystnej ceny i bezproblemowej, przyjaznej obsługi. Z kolei, praktyczny i sprawny proces wyceny mebli online w Rent4Place powoduje, że możesz sprzedać przez Internet wyposażenie biurowe i szybko usunąć je ze swojej przestrzeni. Gdy zdecydujesz, że nie potrzebujesz mebli, które masz w swoim lokalu i chcesz je wymienić lub sprzedać, to po prostu - skontaktuj się z nami!

 

Jakie meble można sprzedać w Warszawie w Rent4Place?

 

W Rent4Place prowadzimy skup i sprzedaż mebli używanych z dojazdem do klienta w Warszawie i okolicach. Więc jeśli chcesz sprzedać całe wyposażenie, bo przenosisz lub zamykasz swoje biuro w Warszawie, to likwidację wyposażenia i mebli biurowych możesz zlecić bez obaw ekipie Rent4Place.

 

W Rent4Place staramy się pozyskiwać i kupować najlepsze marki na rynku, w długich seriach produktowych. Skupujemy meble przeznaczone do przestrzeni dla biznesu, takich jak np.: biura open space, biura z pomieszczeniami, gabinet prezesa, sale konferencyjne, lobby biurowe, poczekalnie oraz kantyny, przestrzenie wspólne i aneksy kuchenne do biura.

 

Jakie meble używane można sprzedać w Warszawie w Rent4Place? Do naszego skupu mebli biurowych można oddać różne typy mebli wyłącznie w bardzo dobrym stanie. Przyjmujemy: komody, biurka używane, krzesła, fotele, kanapy, sofy, stoły, stoliki, regały, szafy i wiele innych przedmiotów, takich jak np.: wykładziny w płytkach, ścianki biurowe - zapewniając przy tym rozsądną zapłatę. 

 

Jak sprzedać meble używane w Rent4Place?

 

Nasz proces skupu używanych mebli biurowych jest niezwykle prosty, a prośbę o niezobowiązującą wycenę możesz wysłać online za pomocą formularza na naszej stronie internetowej. Jak to zrobić? Jak sprzedać używane meble biurowe w Rent4Place? Proces sprzedaży mebli przez Internet w Rent4Place składa się z trzech kroków:

 
 • Krok 1 - Wypełnij formularz i poproś o wycenę, aby rozpocząć transakcję sprzedaży mebli. W tym formularzu poprosimy Cię o podanie podstawowych informacji, takich jak: imię i nazwisko oraz dane kontaktowe. Następnie zostaniesz poproszony o przesłanie zdjęć mebli, które chcesz sprzedać. Pamiętaj, aby nie przesyłać wiele obrazów o wysokiej rozdzielczości, wystarczą zdjęcia, które w pełni pokazują istotne elementy i ewentualne uszkodzenia. Dodaj krótki opis każdego przedmiotu zawierający - wymiary (szczególnie biurek, szaf, itp.) i kolorystykę, podaj szacowaną ilość mebli na sprzedaż i wypełniony w ten sposób formularz prześlij do nas.
 •  
 • Krok 2 - Na tej podstawie w ciągu 2 dni przygotujemy ofertę skupu mebli biurowych i  skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić termin wizyty naszych ekspertów w celu obejrzenia mebli. W dogodnym dla Ciebie terminie, przyjedziemy i przeprowadzimy audyt jakościowo-techniczny wyposażenia, na podstawie którego dokonamy całościowej selekcji produktów.
 •  
 • Krok 3 - Po audycie jakościowo-technicznym zaktualizujemy ofertę cenową. Jeśli zdecydujesz się zaakceptować cenę zakupu, zapłacimy Ci za meble w ustalonym terminie, a ekipa z Rent4Place przejmie pełną odpowiedzialność za szybkie usunięcie i wywóz wszystkich sprzedanych mebli z Twojej przestrzeni biurowej. 
 

Warto jednak pamiętać, że na tym nie kończą się korzyści ze współpracy z naszą firmą! Jeśli zechcesz, możesz z nami porozmawiać o swoich potrzebach związanych z nowymi meblami w przestrzeni biurowej. W Rent4Place uzyskasz fachowe doradztwo w zakresie projektowania wnętrz i wyboru najlepszych mebli i układów do biura. Jeśli skorzystasz z porad naszych konsultantów w procesie zakupu wyposażenia do biura, to zupełnie nowe meble zakupione wg. naszych sugestii możemy wykupić do 5-tego roku ich użytkowania, a w przypadku zakupu mebli używanych, proponujemy wykup do roku.

 

Chcesz sprzedać meble używane w mazowieckim? Nasz obszar działania obejmuje wszystkie miasta i miejscowości w Polsce, a Warszawa i dzielnice: Raszyn, Łomianki, Piaseczno, Anin, Białołęka, Bielany, Rembertów, Ursynów, Mokotów, Wawer, Wilanów, Włochy oraz miasta: Marki, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nadarzyn, Grójec, Siedlce i Zakroczym - to tylko niektóre tereny, gdzie działamy!

 

Zawsze możesz zwrócić się do naszego eksperta z konkretnym zapytaniem - zadzwoń lub napisz do nas, a wszystko omówimy podczas konsultacji. Tak więc, nie czekaj, skontaktuj się z nami i przekonaj się już dziś - co możesz zyskać dzięki naszej ofercie - Skup mebli używanych Warszawa i okolice!