Produkty

Korzystając z naszych usług możesz kompleksowo wyposażyć wnętrze swojego biura, w tym również gabinetu lub całej przestrzeni komercyjnej. Prowadzony przez nas skup i wynajem mebli biurowych, w tym gabinetowych sprawi, że za niewielkie pieniądze możesz pozyskać między innymi fotele obrotowe i krzesła konferencyjne, biurka pracownicze czy szafy biurowe.

Przyjmujemy wyłącznie te produkty, które w pełni nadają się do dalszego komfortowego i wygodnego użytkowania. Dbamy o to, by skupowane i wynajmowane przez nas meble biurowe, gabinetowe były eleganckie, estetyczne i były bez uszkodzeń.. Duża część z nich jest w stanie idealnym i nie posiada żadnych widocznych śladów wcześniejszego użytkowania.

W naszej ofercie można znaleźć stoły konferencyjne i stoliki kawowe, fotele obrotowe z wygodnymi zagłówkami, proste biurka pracownicze z blatami o dużej powierzchni, krzesła konferencyjne, które idealnie nadają się na spotkania oraz do poczekalni, a także regały i szafy biurowe – zarówno zamykane na klucz, jak i bez zamka.

Oferujemy wyłącznie meble wykonane z wysokiej jakości materiałów i pochodzące od renomowanych producentów, uznanych w branży wyposażenia gabinetów – m.in. Steelcase, Vitra, Kinnarps, Samas, Martela, Bene, czy krajowych producentów Mikomax, Furniko, Balma, Maro, BNOS, Nowy Styl czy Wuteh.