Skup, komis mebli biurowych

Skup mebli, Komis mebli biurowych

Masz niepotrzebne meble biurowe? Zalegają w magazynie, na korytarzu, bądź przeszkadzają w biurze? Nie używasz ich, a generują koszty magazynowania i jeszcze musisz je inwentaryzować? Sprzedaj je, my skupimy! Odzyskaj utracony kapitał!

Przyjedziemy i przeprowadzimy audyt jakościowo-techniczny wyposażenia, na podstawie którego dokonamy selekcji produktów na te, które nadają się do dalszej eksploatacji i te, które można już tylko zutylizować.
Wyposażenie dobrej jakości, w dobrym stanie technicznym chętnie od Ciebie odkupimy. Nasz skup mebli biurowych to gwarancja korzystnej ceny i bezproblemowej obsługi. Zdemontujemy wyposażenie i odbierzemy własnym transportem.
Niektóre elementy zapewne poddamy renowacji, aby dać im „drugie życie”. Jeżeli zdecydujesz się oddać wyposażenie na cele charytatywne, to również zajmiemy się jego przekazaniem.
Sprzęty bardzo zniszczone i bez wartości poddamy recyclingowi próbując odzyskać jak największą ilość surowców, a resztę zutylizujemy.

Mamy dla Ciebie również specjalną propozycję. Jeśli skorzystasz z porad naszych konsultantów w procesie zakupu nowego wyposażenia do biura, to zagwarantujemy Ci wykup wybranych mebli do 5 roku ich użytkowania!

Pozbądź się problemu, zamień koszty w przychody! 

 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

  • Odzyskaj utracony kapitał – spraw, aby zalegające w magazynie meble zarobiły dla Ciebie. Nasz skup mebli biurowych dotyczy produktów, które wciąż są w dobrym stanie technicznym i jakościowym.
  • Obniżamy koszty – zapomnij o magazynowaniu i inwentaryzacji wyposażenia, którego już nie potrzebujesz. Pamiętaj, że gdy pojawi się nagła potrzeba dodania kilku stanowisk pracy w biurze to zawsze możesz wynająć biurka i fotele na kilka tygodni, a potem znowu zapomnieć o problemie.
  • Od audytu do skupu/utylizacji – przeprowadzamy cały proces oceny jakości wyposażenia oraz stopnia jego zużycia. Po tak przeprowadzonej selekcji skupujemy lub/i utylizujemy sprzęty, a Ty masz problem z głowy.
  • Działasz proekologicznie – krzesła, biurka i inne elementy wyposażenia, które nadają się do dalszej eksploatacji zamiast zalegać w magazynie i generować koszty zyskają „drugie życie”. Natomiast, te których nie da się już uratować przejdą proces odzyskiwania surowców.
  • Gwarancja wykupu – jeśli zaangażujesz nas w proces zakupu nowych elementów wyposażenia do biura to zagwarantujemy Ci wykup wybranych produktów do 5 roku ich użytkowania.
  • Kompleksowa realizacja – przeprowadzimy audyt, zdemontujemy i odbierzemy odsprzedawane wyposażenie.