Sprzedaż mebli używanych - Twoje korzyści

Sprzedaż mebli używanych - Oferta Rent4Place - Wyprzedaż mebli biurowych Warszawa​

 

Wyprzedaż mebli biurowych Warszawa to najnowsza oferta Rent4Place. Więc jeśli szukasz teraz w Internecie informacji na temat - tanie meble używane Warszawa, gdzie kupić meble do biura używane, lub interesuje Cię wyprzedaż mebli biurowych używanych w dobrym stanie, bo chcesz kupić wyposażenie dla swojej firmy za rozsądną cenę, to warto wiedzieć, że Rent4Place ma katalog produktów - używane meble biurowe, odpowiadający Twoim potrzebom!

 

W Rent4Place oferujemy na sprzedaż przez Internet - funkcjonalne, nowoczesne meble biurowe “z drugiej ręki”, które są przeznaczone do przestrzeni dla biznesu, takich jak np.: biura open space, biura z pomieszczeniami, gabinet prezesa, sale konferencyjne, lobby biurowe, poczekalnie oraz kantyny, przestrzenie wspólne i aneksy kuchenne do biura. 

 

 • Dobierz meble do swojego budżetu - szeroka kolekcja
 • Meble wysokiej jakości spójne wizualnie
 • Produkty uznanych i najlepszych producentów m.in. Kinnarps, Vitra, Steelcase, Bene, Herman Miller, Samas, Konig&Neurath, Martela
 • Polskie meble m.in. Furniko, Mikomax, ProfiM, Bejot
 • Kompleksowa realizacja - montaż, demontaż i transport

 

Sprawdź również - wynajem mebli biurowych

Zobacz więcej

Sortuj wg.


Spis treści:

 • Meble do biura - używane czy nowe?
 • Meble biurowe używane Warszawa 
 • Czy warto kupić używane meble biurowe i konferencyjne w Warszawie?
 • Tanie meble używane Warszawa - gdzie kupić?
 • Sprzedaż mebli używanych, biurowe meble Warszawa - oferta Rent4Place
 • Używane meble biurowe Warszawa - cena
 • Jak kupić używane meble do biura w Warszawie?
 

Meble do biura - używane czy nowe? 

 

Sprzedaż mebli używanych w Polsce nie jest nowością, ale używane meble do biura nigdy nie cieszyły się tak olbrzymią popularnością. Stało się to za sprawą pandemii i przejściu na pracę zdalną, a także dzięki znacznie większej świadomości Polaków, jeśli chodzi o wybory zakupowe wspierające ekologię. W samej tylko Warszawie, sprzedaż mebli biurowych to wiele ofert rozmaitych firm, a lokalne, mazowieckie portale internetowe są przepełnione reklamami typu: “meble biurowe outlet”, “meble używane komis”, “meble biurowe Warszawa tanio”. 

 

Zakup używanych mebli biurowych to sprawdzony sposób na tanie wyposażenie domowego biura w prywatnym mieszkaniu w Warszawie, ale kupowanie odnowionych mebli za ułamek ceny zakupu nowych, jest to także najbardziej opłacalna metoda na posiadanie najlepszych, najwygodniejszych designerskich mebli w przestrzeniach firmowych w stolicy. Warto bowiem pamiętać, że obecnie wiele firm, które mają swoje biura w Warszawie, decyduje się na zakup lub wynajem używanych mebli biurowych.

 

Używane meble biurowe nie wiążą się z długimi terminami dostaw i wysokimi cenami, dzięki czemu wyposażenie biura jest tanie, szybkie i wygodne dla tych przedsiębiorców, którzy nie chcą lub nie mają czasu czekać na ich dostawę. Dodatkowo, małe i duże firmy w Polsce kładą teraz niesamowity nacisk na zrównoważony rozwój, a wiele z nich koncentruje swoje wysiłki na ekologii i podczas wymiany wyposażenia biura, wybiera używane meble biurowe i konferencyjne. Z całą pewnością, kupowanie mebli “z drugiej ręki” uniemożliwia produkcję nowych mebli, co wpływa na redukcję śladu węglowego jaki zostawia branża meblarska na całym świecie. 

 

Meble biurowe używane Warszawa 

 

Biura i sale konferencyjne w Warszawie to zwykle budynki, które są standardowo wyposażone w rozwiązania sprzyjające bezpieczeństwu, takie jak np.: monitoring wizyjny, system kontroli dostępu, system kontroli miejsc parkingowych, systemy przeciwpożarowe. Agencje i filie przedsiębiorstw w Warszawie nie zawsze zlokalizowane są centrum miasta, ale często są to popularne i często odwiedzane miejsce w stolicy, choć oczywiście wszystko zależy od specyfiki i możliwości finansowych firmy. Stolica Polski ma wiele atrakcyjnych lokalizacji do zagospodarowania, a nowoczesne powierzchnie biurowe na wynajem znajdują się na Mokotowie i w dzielnicach: Praga, Ochota, Wilanów, Wawer, Białołęka i Ursynów.

 

Lokale na eventy biznesowe i biura na wynajem w Warszawie są projektowane tak, aby mogły zostać szybko dostosowane do potrzeb najemców i w ofercie znajdują się zarówno kameralne biura, jak i wielkopowierzchniowe lokale, które można zagospodarować na sale konferencyjne, szkoleniowe, biura open space lub prywatne gabinety. Choć powierzchnie biurowe do wynajęcia w Warszawa są oddawane natychmiast do użytku, ale nie wszystkie lokale mają w standardzie meble umożliwiające otwarcie placówki stacjonarnej i rozpoczęcie pracy. Pomimo tego, że design biur w stolicy nieustannie się zmienia, ale kluczem w projektowaniu przestrzeni biurowej jest dostosowanie jej do specyfiki firmy, a także do potrzeb pracowników. 

 

Warto jednak pamiętać, że w dzisiejszych czasach aranżacja i wygląd pomieszczeń biurowych może wpływać nie tylko na efektywność pracy, ale także na przyszłość i rentowność przedsiębiorstwa. Praca w biurze najczęściej oznacza spędzanie kilku godzin dziennie przy biurku, dlatego w wielu firmach w Polsce często stosowanym rozwiązaniem są krzesła obrotowe i biurka z regulacją wysokości, dzięki którym można pracować na siedząco i na stojąco. Z całą pewnością organizacja stanowiska pracy biurowej stwarza wyjątkowe i kosztowne wyzwania, które wynikają również z zastosowania nowoczesnej technologii i wielu urządzeń biurowych, takich jak np.: monitory, laptopy, telefony, drukarki, skanery, a niekiedy jest to również sprzęt prezentacyjny: ekran, projektor, rzutnik multimedialny oraz flipchart. 

 

Wielu przedsiębiorców w Polsce decyduje się na samodzielny zakup nowych mebli biurowych i konferencyjnych, korzystając z oferty sklepów internetowych. Warto jednak pamiętać, że w obecnych czasach, osoby, które prowadzą własne biznesy w Warszawie, nie chcą “zapuszczać korzeni” w jednym miejscu w stolicy na dłuższą metę i często wynajmują biuro tylko na rok lub 2 lata i wtedy, drogie meble stają się niepotrzebnym “obciążeniem”. Z tego właśnie powodu, zakup używanych mebli do biura to najtańszy, najszybszy i najwygodniejszy sposób na wyposażenie przestrzeni firmowej w Warszawie.

 

Czy warto kupić używane meble biurowe i konferencyjne w Warszawie?

 

Niepewna sytuacja gospodarcza sprawiła, że ludzie na całym świecie szukają sposobów na rozwój swoich firm, otwierają biura stacjonarnie, aby dotrzeć do grona nowych klientów, ale nie chcą inwestować swoich pieniędzy w środki trwałe, które nie “wypracują” konkretnego zysku. Meble wolnostojące biurowe w Polsce są uznawane za majątek firmy i stanowią odrębne środki trwałe podlegające amortyzacji jako pojedyncze lub zbiorcze obiekty inwentarzowe, ale wydatki na zakup mebli nie zwiększają wartości początkowej budynku biurowego. 

 

Chociaż przed laty istniała opinia, że używane meble w biurze to nie jest dobre rozwiązanie, ale czasy się zmieniły i teraz przeważają poglądy, że zakup nowych, eleganckich i drogich stołów, biurek i krzeseł nie wystarczy, aby odnieść sukces w branży, a ponowne wykorzystanie wysokiej jakości mebli nie tylko oszczędza pieniądze, ale także zapewnia wiele korzyści dla środowiska naturalnego.

 

Warto bowiem wiedzieć, że bez względu na to, co wydarzy się na rynku, w Polsce zakup mebli używanych jest o wiele korzystniejszy dla finansów firmowych niż kupno nowych, bo poprawia płynność finansową (cash flow) w każdej firmie i zwiększa poziom kapitału obrotowego. Nie od dziś bowiem wiadomo, że unikanie przeinwestowania w potrzeby krótkoterminowe może pomóc w osiągnięciu zamierzonego wyniku finansowego i zmniejszeniu ryzyka w procesie zarządzania. Nie dziwi więc fakt, że start-upy w Warszawie kupują zazwyczaj nowoczesne, a nawet ekstrawaganckie, używane meble do gabinetu i biura za niewielkie pieniądze. Dla tych osób, które cenią sobie swoje pieniądze, używane meble biurowe na sprzedaż od renomowanych producentów mogą być bardzo mądrą inwestycją biznesową.

 

Meble używane w biurze w Warszawie zapewniają również olbrzymią elastyczność, bo przykładowo, można kupić tanio używane stoły i krzesła konferencyjne, a potem, kiedy się ich nie potrzebuje, można je sprzedać z zyskiem, wstawić do komisu lub oddać do przechowalni. Opłaci się też wiedzieć, że ten sposób wyposażenia biura oszczędza kapitał, który można przeznaczyć na inwestycje w podstawową działalność, taką jak: badania rynku, rozwój  firmy, zakup nowoczesnych sprzętów i zatrudnianie najlepszych specjalistów w branży. 

 

Zakup mebli używanych konferencyjnych na targi, szkolenia, spotkania firmowe i wydarzenia specjalne w Warszawie pozwala szybko i bez zbędnych kosztów przekształcić przestrzeń w odzwierciedlenie marki firmy. Z tego powodu, dla wielu firm w Warszawie, meble biurowe “z drugiej ręki”  to podstawowe, ekonomiczne rozwiązanie, które spełnia krótkoterminowe potrzeby wyposażenia przestrzenii, a jednocześnie uwzględnia długoterminowe cele i popycha cały biznes do przodu. Przy minimalnym zaangażowaniu własnego kapitału, używane meble biurowe pozwalają uzyskać spójne wizualnie wyposażenie i nowoczesny design biura, który bez wątpienia zaimponuje klientom.

 

Tanie meble używane Warszawa - gdzie kupić?

 

Jeśli chcesz wystartować z nowym biurem lub biznesem w stolicy od zaraz i zastanawiasz się, gdzie w Warszawie można szybko i tanio kupić używane meble biurowe i konferencyjne, to musisz wiedzieć, że firma Rent4Place zlokalizowana pod adresem - ul.Trakt Lubelski 151 Warszawa, może zapewnić Ci wszystko czego potrzebujesz do wyposażenia biura! Współpracując z nami, zyskujesz 100% gwarancję, że Twoja nowoczesna aranżacja biura w Warszawie doczeka się szybkiej realizacji w bardzo atrakcyjnej cenie!

 

Kiedy rozkręcasz nowy biznes na terenie aglomeracji warszawskiej lub gdy w Twojej firmie pojawił się projekt, który wymaga gruntownej zmiany organizacji przestrzeni biurowej i chcesz zainwestować swoje pieniądze w używane meble biurowe, ostatnią rzeczą jakiej chcesz - jest długotrwałe oczekiwanie na „wymarzone” wyposażenie. Oznacza to, że nie możesz rozpocząć działalności, klienci czekają, a Ty, choć lubisz działać szybko i efektywnie, masz “związane ręce”. 

 

W Rent4Place, dla Twojej wygody, nie tylko sprzedajemy używane meble, ale zapewniamy również kompleksową usługę dostawy i montażu. Korzystając z naszej oferty nie musisz martwić się organizacją własnego transportu i montażem mebli w biurze – nasza świetna i przyjazna ekipa zrobi to za Ciebie! Mamy własny showroom i magazyn w Warszawie, dysponujemy używanym wyposażeniem biurowym na sprzedaż dostępnym “od ręki” i środkami transportu dostosowanymi do wymagań przewozu konkretnego ładunku - dlatego możemy szybko dostarczyć Ci takie meble biurowe, których pilnie potrzebujesz! Jeśli masz specjalne życzenie i obecnie nie ma tego produktu dostępnego na naszej e-stronie, to specjalnie dla Ciebie - znajdziemy to unikatowe wyposażenie!

 

Co nas wyróżnia? Jesteśmy wiodącym dostawcą używanych mebli biurowych w Warszawie. Posiadamy duży wybór wysokiej jakości mebli biurowych używanych na sprzedaż, a nasz  

internetowy katalog produktów to meble od uznanych, najlepszych w branży producentów. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który pasjonuje się optymalizacją w wyposażaniu wnętrz komercyjnych, a to oznacza, że za niewielkie pieniądze możesz mieć świetne umeblowane biuro w Warszawie! 

 

Nasza kolekcja używanych mebli biurowych zawiera wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu - od ergonomicznych krzeseł biurowych, przez biurka narożne i stoły konferencyjne, po szafy do przechowywania dokumentów i wygodne sofy do biurowego lobby. Mając tak wiele stylów do wyboru, możesz znaleźć u nas najwyższej klasy meble biurowe, które idealnie pasują do estetyki Twojej firmy i do Twojego budżetu. Dodatkowo, wszystkie używane meble na sprzedaż w Rent4Place są objęte 12-miesięczną gwarancją zwrotu, bo w tym okresie użytkowania, zakup możemy rozliczyć jak wynajem, co umożliwia Ci całkowicie bezpieczne zakupy. Możesz również sprzedać nam swoje używane meble premium!

 

Sprzedaż mebli używanych, biurowe meble Warszawa - oferta Rent4Place

 

Używane meble biurowe Warszawa - internetowa oferta Rent4Place to propozycja ułatwiająca wyposażenie i organizację przestrzeni biurowej do pracy i do spotkań biznesowych, od pełnego umeblowania zupełnie nowego biura opec space, po wykończenie biura prezesa zarządu. W naszym sklepie internetowym, aby wspierać każdy biznes i wyjątkowe potrzeby, oferujemy Ci nasze ogromne zasoby używanych mebli biurowych na sprzedaż, aby szybko i bez zbędnych kosztów zapewnić Ci odpowiednie elementy wyposażenia, takie jak np.: biurka, szafki, stoły konferencyjne, krzesła oraz kanapy do lobby, a nawet ścianki działowe i wykładziny, które uzupełnią przestrzeń Twojej firmy. Bez względu na to, czy skorzystasz z naszej propozycji - długoterminowy wynajem mebli konferencyjnych, czy wybierzesz używane meble do biura na sprzedaż, jesteśmy otwarci na wieloletnią współpracę na terenie całej Polski, jak i na realizację jednorazowych zleceń w Warszawie!

 

W nas, w Rent4Place, specjalnie dla naszych obecnych i przyszłych Klientów pozyskujemy jedynie meble biurowe używane wysokiej jakości, które spełniają nasze wysokie wymagania funkcjonalne i techniczne i są zgodne z normami europejskimi. Nasz internetowy katalog używanych mebli biurowych na sprzedaż to produkty uznanych producentów, takich jak np.: Kinnarps, Vitra, Steelcase, Bene, Herman Miller, Samas, Konig&Neurath, Martela oraz polskie meble wyprodukowane w fabrykach mebli biurowych: Furniko, Mikomax, ProfiM i Bejot.

 

Nasi Klienci często szukają naprawdę wyjątkowego, “szytego na miarę” projektu nowoczesnego biura w Warszawie, a my zawsze chętnie spełniamy ich marzenia! Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, przez co do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dostosować naszą ofertę - używane meble do biura, do konkretnych potrzeb i oczekiwań. W Rent4Place, aby dać naszym Klientom możliwość stworzenia spójnej wizualnie przestrzeni, zawsze dbamy o długie serie produktowe mebli na sprzedaż, aby bez przeszkód wyposażyć duże biuro open space w większą ilość sprzętów o tym samym wykończeniu. 

 

Używane meble biurowe na sprzedaż z naszej oferty to m.in.:

 • biurka pracownicze i gabinetowe,
 • krzesła pracownicze i gabinetowe,
 • fotele obrotowe,
 • stoły konferencyjne,
 • krzesła konferencyjne,
 • kontenery z szufladami, 
 • szafy aktowe,
 • sofy i fotele do lobby,
 • stoliki kawowe.

Używane meble biurowe Warszawa - cena

 

Rent4Place Sp. z o.o. jako polska firma, z indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań Klienta, oferuje kompleksowość, profesjonalizm, wysoką jakość mebli biurowych używanych oraz poziom obsługi - zawsze w konkurencyjnej cenie! Choć świadczymy usługi dla osób fizycznych, małych, średnich i dużych firm z całej Polski, ale każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, przez co do każdego

 

Zobacz inne usługi

Sprzedaż mebli używanych

Lubisz działać szybko i efektywnie? My pomożemy Ci wystartować z nowym biurem lub biznesem od zaraz. Ułatwimy organizację przestrzeni do pracy i spotkań. Proponujemy wynajem i sprzedaż używanych mebli biurowych. Rezerwując dowolne elementy wyposażenia wnętrza z naszego asortymentu nie musisz martwić się o organizację własnego transportu, dostosowanie poszczególnych elementów pod kątem funkcjonalności oraz wyglądu, czy inwentaryzację.

My zaproponujemy Ci dopasowanie zestawów do konkretnego budżetu i oczekiwań funkcjonalnych oraz wizualnych. Ponadto pomożemy stworzyć przestrzeń ergonomiczną i estetyczną – sprzyjającą pracy. Na tym nie kończą się korzyści ze współpracy z naszą firmą. Proponujemy także skup mebli oraz prowadzimy przechowalnię. To rozwiązania, warte rozważenia, gdy chcesz pozbyć się dotychczasowego wyposażenia – na stałe lub tylko na pewien czas.

Wszystkie szczegóły oferty objaśniamy w rozmowie z naszymi Klientami, ponieważ jako profesjonaliści zapewniamy indywidualne podejście – rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby i dokładamy starań by im sprostać.