Producent - Kinnarps

Producent - Kinnarps

Kinnarps Outlet, czyli wynajem i sprzedaż używanych mebli biurowych Kinnarps, to najnowsza oferta Rent4Place. Więc, jeśli chcesz wyposażyć swoją przestrzeń biurową w produkty szwedzkiej marki Kinnarps, to w Rent4Place mamy internetowy katalog produktów oraz showroom i sklep stacjonarny w Warszawie, odpowiadający Twoim potrzebom! 

 

W Rent4Place oferujemy na sprzedaż przez Internet - meble Kinnarps używane, takie jak np.: krzesło konferencyjne Kinnarps na kółkach, fotel Kinnarps 6000 bez zagłówka, stół konferencyjny, kontener, biurko,  szafka z szufladą i roletą oraz sofa 3-osobowa tapicerowana. Kinnarps, meble biurowe używane z naszej oferty, to wyselekcjonowane produkty, które w pełni nadają się do dalszego komfortowego i wygodnego użytkowania, a atrakcyjna cena - to nasz dodatkowy atut!

 

Sortuj wg.
Nie znaleziono produktów

Kinnarps Warszawa - meble biurowe 

 

Wyprzedaż używanych mebli biurowych Kinnarps w Warszawie, na ul.Trakt Lubelski 151 w Rent4Place to dobry sposób na to, aby w stolicy, uzyskać eleganckie, trwałe i niezwykle ergonomiczne wyposażenie. W ofercie Outlet Kinnarps Warszawa w Rent4Place dostępne są meble biurowe wykonane z najlepszych materiałów, w tym: drewna, laminatu, elementów metalowych, solidnych tkanin obiciowych i innych wytrzymałych materiałów.

 

Nasza propozycja meble biurowe Kinnarps Warszawa pozwala bez zbytnich kosztów, stworzyć nowoczesne biuro “szyte na miarę”, dopasowane do potrzeb pracowników, zdolne do zwiększenia ich produktywności, kreatywności i morale. Warto również mieć na uwadze fakt, że większość dostępnych u nas modeli mebli Kinnarps jest w idealnym stanie. W Rent4Place przykładamy bowiem dużą uwagę do tego, żeby produkt, który wynajmujemy i sprzedajemy, nie nosił wyraźnych śladów użytkowania, był w pełni sprawny i estetyczny.

 

Meble Kinnarps używane - wynajem i sprzedaż

 

Meble Kinnarps z naszej oferty są eleganckie i zaskakują funkcjonalnością i designem. Kinnarps stosuje wiele ciekawych rozwiązań, które wspierają prawidłową postawę ludzkiego ciała i znacznie ułatwiają pracę biurową. Meble Kinnarps to m.in. dwie marki ergonomicznych foteli obrotowych z wieloma rodzajami siedzisk, co sprawia, że fotele Kinnarps są idealne do pracy z komputerem. 

 

W Polsce, najbardziej cenione jest Kinnarps 6000 - ergonomiczne krzesło biurowe, które posiada regulowane: podłokietniki, oparcie i siedzisko oraz mechanizm Synchro co pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika i wsparcie kręgosłupa podczas pracy przy biurku.

 

Kinnarps krzesła konferencyjne i fotele obrotowe zapewniają najwyższy komfort siedzenia, a w fotelach przyczyniły się do tego m.in. 3 innowacyjne rozwiązania:

  • FreeMotion™ - mechanizm, który wytwarza odpowiednio zrównoważone mikroruchy w siedzisku fotela,  
  • FreeFloat™ - rozwiązanie, które wspomaga ruch, co oznacza, że siedzisko i oparcie krzesła poruszają się niezależnie od siebie, podążając za ruchem użytkownika mebla,
  • Synchrone™ - system pozwalający na płynną synchronizację ruchów siedziska i oparcia.
 

Szafki Kinnarps mogą być wyposażone w zamek na klucz l, który zapewnia bezpieczeństwo akt oraz gwarantuje odpowiednie przechowywanie ważnych dokumentów i spełnienie wymagań RODO. Biurka i stoły Kinnarps mają regulowaną wysokość, elektrycznie lub manualnie, i umożliwiają pracę w pozycji siedzącej i stojącej. Biurka można zestawiać z dodatkowym wyposażeniem z naszej oferty, np. ze ściankami biurowymi, które zwiększają komfort oraz poprawiają akustykę wnętrza w biurach typu open space. 

 

Kinnarps Polska - oferta Rent4Place 

 

W ofercie Kinnarps Polska - sprzedaż i wynajem mebli Kinnarps używanych, posiadamy m.in.: biurka, szafy, fotele, pufy, stoły konferencyjne i wiele innych artykułów, które są przeznaczone do wyposażenia przestrzeni, takich jak np.: biura open space, biura z pomieszczeniami, gabinety, mobilne sale spotkań, sale konferencyjne, lobby biurowe, poczekalnie, lobby wejściowe, recepcje oraz kantyny, przestrzenie wspólne i aneksy kuchenne. 

 

Ale produkty marki Kinnarps nie są przeznaczone tylko do przestrzeni biurowych! Biurka i fotele Kinnarps z naszego showroomu sprawdzą się nie tylko w biurze, lecz zapewnią również najwyższy komfort użytkowania w domu! Szukasz firmy w Warszawie, która sprzedaje meble Kinnarps używane tanio? Skorzystaj z naszej oferty sprzedaży wyposażenia “z drugiej ręki” za mniej niż 50 % ceny detalicznej producenta! 

 

Niezależnie od tego, czy Twoim projektem jest pojedyncze biuro z pomieszczeniami, czy chcesz umeblować cały budynek biurowy w stolicy - w naszym magazynie mamy prawie wszystko czego potrzebujesz do realizacji swojej koncepcji! Chcesz zobaczyć, co możemy Ci zaoferować, zanim odwiedzisz nasz showroom w Warszawie? Sprawdź nasz katalog online i przejrzyj naszą aktualną ofertę i cennik! Skontaktuj się z nami i przekonaj się - co możesz zyskać i ile zaoszczędzisz dzięki naszej ofercie - Kinnarps Outlet!

 

Sortuj wg.
Nie znaleziono produktów