Producent - Kinnarps

Producent - Kinnarps

Proponujemy wynajem i sprzedaż mebli biurowych marki Kinnarps, która znana zyskała uznanie wśród klientów za sprawą wysokiej jakości produktów. Wyposażenie jest trwałe, wydajne i ergonomiczne oraz wspiera prawidłową postawę podczas wielogodzinnej pracy. Dodatkowo jest również eleganckie i zaskakujące funkcjonalnością i designem.

Oferowane meble biurowe są wykonane z najlepszych materiałów, w tym drewna, laminatu, elementów metalowych, solidnych tkanin obiciowych i innych. Marka stosuje wiele ciekawych rozwiązań, które ułatwiają pracę. Szafki mogą być wyposażone w zamek na klucz albo elektroniczny co zapewnia bezpieczeństwo nie tylko pracownikom, ale też gwarantuje odpowiednie przechowywanie ważnych dokumentów. Biurka i stoły mają regulowaną wysokość i umożliwiają pracę w pozycji siedzącej i stojącej. Dodatkowo stosowane są ścianki i materiały dźwiękochłonne czy panele akustyczne, które zwiększają komfort oraz poprawiają akustykę wnętrza, więc sprawdzą się w biurach typu open space.

Produkty marki Kinnarps przeznaczone są nie tylko do przestrzeni biurowych, ale też instytucji publicznych, szkół czy uniwersytetów. W ofercie mamy między innymi: biurka, szafy, fotele, pufy, stoły konferencyjne i wiele innych artykułów, które przydają się w codziennej pracy, podnoszą wydajność i zapewniają komfort użytkownikom.

Znajdziesz u nas produkty, dzięki którym wyposażysz całe biuro — nie tylko gabinet, ale też hol czy przestrzeń, w której odbywają się spotkania. Oferujemy meble i wyposażenie używane, dzięki czemu można skompletować ciekawy wystrój niższym kosztem. Większość dostępnych u nas modeli jest w stanie idealnym, przykładamy dużą uwagę do tego, żeby towar nie nosił wyraźnych śladów użytkowania, był w pełni sprawny i estetyczny.

 

Sortuj wg.
Nie znaleziono produktów