Steelcase

Steelcase

Steelcase Warszawa - Oferta Rent4Place 

 

Steelcase Warszawa, czyli wynajem i sprzedaż używanych mebli biurowych Steelcase, to najnowsza oferta Rent4Place. Więc, jeśli chcesz wyposażyć swoją przestrzeń biurową w produkty amerykańskiej marki Steelcase - to w Rent4Place mamy internetowy katalog produktów oraz showroom i sklep stacjonarny w Warszawie, odpowiadający Twoim potrzebom! 

 

W Rent4Place oferujemy na sprzedaż przez Internet - meble Steelcase używane, takie jak np.: krzesło konferencyjne i ergonomiczny fotel obrotowy THINK, stół konferencyjny, krzesło biurowe, Steelcase biurko proste, sofa tapicerowana, tapicerowane siedzisko, kontener 4-szufladowy. Wszystkie meble biurowe Steelcase z naszej oferty to wyselekcjonowane produkty, które w pełni nadają się do dalszego komfortowego i wygodnego użytkowania, a atrakcyjna cena to nasz dodatkowy atut!

Sortuj wg.

Steelcase sklep - meble biurowe używane Warszawa

 

Wyprzedaż używanych mebli biurowych Steelcase w Warszawie, na ul.Trakt Lubelski 151 w Rent4Place, to dobry sposób na to, aby w stolicy, uzyskać eleganckie, trwałe i niezwykle ergonomiczne wyposażenie. W ofercie Steelcase Polska - sklep Warszawa w Rent4Place dostępne są m.in. krzesła biurowe Steelcase, które są popularne w biurach w stolicy ze względu na wysoką jakość wykonania, olbrzymią wygodę i wsparcie dla ludzkiego ciała podczas długotrwałej pracy przy komputerze.

 

Nasza propozycja meble biurowe używane Steelcase Warszawa pozwala bez zbytnich kosztów, stworzyć nowoczesne biuro “szyte na miarę”, dopasowane do potrzeb pracowników, zdolne do zwiększenia ich produktywności, kreatywności i morale. Warto również mieć na uwadze istotny fakt, że większość dostępnych u nas modeli mebli Steelcase jest w idealnym stanie. W Rent4Place przykładamy bowiem dużą uwagę do tego, żeby produkt, który wynajmujemy i sprzedajemy, nie nosił wyraźnych śladów użytkowania, był w pełni sprawny i estetyczny.

 

Steelcase biurko, krzesło biurowe używane - wynajem i sprzedaż

 

Steelcase biurko, krzesło biurowe używane z naszej oferty to eleganckie i funkcjonalne wyposażenie. Ten amerykański producent oferuje bowiem szeroki wybór produktów dla różnych potrzeb użytkowników i rozmaitych stylów pracy biurowej. Przykładowo, fotele biurowe Steelcase są

wyposażone w m.in. takie nowatorskie rozwiązania, jak np.:

 
  • Synchro mechanizm, który odpowiada za wspieranie kręgosłupa w trakcie pracy przy komputerze, a oparcie aktywnie podąża za plecami użytkownika,
  • mechanizm samoważący
  • regulacja wysokości siedziska góra-dół,
  • regulacja wysokości podłokietników,
  • profilowanie podparcia lędźwiowego,
  • regulacja wysuwu siedziska.
 

Steelcase biurka są produkowane w różnych rozmiarach, kształtach i stylach i są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak: stal, kompakt laminat. W ofercie tego producenta znajdują się m.in.: biurka z regulacją wysokości, w których blat można podnosić i opuszczać do takiej wysokości, aby pracować na siedząco lub na stojąco wysokością oraz biurka pozwalające na łatwe ukrycie przewodów elektronicznych.

 

Steelcase Polska - oferta Rent4Place 

 

W ofercie Steelcase Polska - sprzedaż i wynajem meble Steelcase używane, posiadamy m.in.: krzesła biurowe, biurka i stoliki, kontenery biurowe, meble do recepcji i poczekalni, fotele i sofy, meble do sal konferencyjnych i sal szkoleniowych oraz wiele innych artykułów, które są przeznaczone do wyposażenia przestrzeni, takich jak np.: biura open space, biura z pomieszczeniami, gabinety, mobilne sale spotkań, sale konferencyjne, lobby biurowe, poczekalnie, lobby wejściowe, recepcje oraz kantyny, przestrzenie wspólne i aneksy kuchenne. 

 

Szukasz firmy w Warszawie, która sprzedaje meble Steelcase używane tanio? Biurko Steelcase cena? Skorzystaj z naszej oferty sprzedaży wyposażenia “z drugiej ręki” za mniej niż 50 % ceny detalicznej producenta! 

 

Niezależnie od tego, czy Twoim projektem jest pojedyncze biuro z pomieszczeniami, czy chcesz umeblować cały budynek biurowy w stolicy - w naszym magazynie mamy prawie wszystko czego potrzebujesz do realizacji swojej koncepcji! Chcesz zobaczyć, co możemy Ci zaoferować, zanim odwiedzisz nasz showroom w Warszawie? Sprawdź nasz katalog online, przejrzyj cennik i naszą aktualną ofertę! Skontaktuj się z nami i przekonaj się - co możesz zyskać i ile zaoszczędzisz dzięki naszej ofercie - Steelcase Warszawa!