Steelcase

Steelcase

Oferujemy sprzedaż bądź wynajem mebli biurowych amerykańskiej firmy Steelcase. Założeniem marki, jest tworzenie artykułów wyposażenia wnętrz, które maksymalizują wydajność i wspierają produktywność pracowników. Proponowane przez nas produkty świetnie sprawdzą się zarówno do biur i gabinetów, jak i do aranżacji przestrzeni wspólnych, między innymi miejsc, gdzie odbywają się spotkania.

Na przestrzeni lat Steelcase dogłębnie poznał codzienne potrzeby i metody działania ludzi, którzy spędzają długie godziny nad pracą w zamkniętej przestrzeni. Tworząc projekty, a następnie produkując artykuły wyposażenia wnętrz, firma skupia się głównie na zwiększeniu potencjału pracownika, przez zapewnienie mu wygody.

W ofercie mamy wygodne krzesła, które pozwalają zachować prawidłową postawę i ułatwiają wielogodzinne skupienie nad zadaniami i projektami, zapewniając komfort. Dodatkowo Steelcase produkuje biurka, stoły, pełne zestawy gabinetowe, szafki i komody. Wszystkie produkty łączą w sobie funkcjonalność z eleganckim designem. W zależności od modelu wiele z nich ma możliwość regulacji oraz dodatkowe, innowacyjne rozwiązania, jak odpowiednie oświetlenie czy moduły zwiększające prywatność pracowników.

Proponowane meble biurowe powstały z wysokiej jakości materiałów, w tym drewna i elementów metalowych, które zapewniają trwałość i stabilność. Nie są zniszczone czy uszkodzone, większość prezentuje stan idealny. Pomożemy je dostarczyć oraz zamontować. Dokładamy wszelkich starań, żeby stale rozwijać nasz asortyment. Jesteśmy w stanie wyposażyć i zaaranżować biuro zgodnie z zamówieniem klienta. Korzystanie z wyposażenia pochodzącego z drugiej ręki to dobry sposób na zminimalizowanie kosztów meblowania wnętrz.

 

Sortuj wg.