Przechowalnia - magazynowanie krótkookresowe

Przechowalnia - magazynowanie krótkookresowe

Po reorganizacji biura nie masz gdzie przechować kilku biurek i krzeseł? Przy kolejnym projekcie znowu będą potrzebne? Skorzystaj z Przechowalni i wynajmij elastyczny magazyn! To doskonały sposób na krótkookresowe magazynowanie ruchomych elementów biura.

Nie ważne czy potrzebujesz przestrzeni magazynowej na tydzień, miesiąc czy rok – dostosujemy czas najmu do Twoich potrzeb. Jeśli zmieniły się Twoje biznesowe plany i projekt nieco się przesunął to nic nie szkodzi – wydłużymy czas najmu.
Oddamy Ci do dyspozycji tyle metrów kwadratowych powierzchni ile zajmą Twoje rzeczy (na palecie). Chcesz dorzucić jeszcze „trochę” – zwiększymy wynajmowaną przez Ciebie powierzchnię o kilka metrów kwadratowych.
Zapomnij o dodatkowych kosztach osobowych i administracyjnych w Twojej firmie – bez magazyniera, bez stanowiska pracy, bez oprogramowania, bez sprzętu itp.!  
Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa korzystamy z nowoczesnych systemów i technologii. Dzięki temu łatwo zlokalizujemy Twoje produkty w naszej przestrzeni.

Zapomnij o długookresowym magazynowaniu powietrza :)!

 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

  • Łatwe i szybkie – nie musisz przeglądać dziesiątek ofert powierzchni magazynowej, która i tak będzie dla Ciebie za duża…
  • Na palety – nie musisz wynajmować całego magazynu, gdy chcesz przechować 5 biurek, 3 krzesła i 2 lampyJ Wynajmij tyle metrów kwadratowych ile zajmą Twoje elementy wyposażenia wnętrz.
  • Na dowolny czas – zapomnij o obowiązkowej umowie najmu na rok czy 2. U nas magazynujesz tyle czasu ile potrzebujesz.
  • Bez kosztów administracyjnych i osobowych – nie musisz zatrudniać magazyniera, martwić się o licencję oprogramowania logistycznego, czy inne koszty administracyjne.
  • Wygoda – korzystamy z nowoczesnych technologii przy inwentaryzacji i przechowywaniu, dzięki temu łatwo i szybko zlokalizujemy Twoje produkty w dużej przestrzeni magazynu. Masz również podgląd do swojego „stanu magazynu’’.
  • Bezpieczeństwo – Twoje wyposażenie będzie u nas przechowywane z należytą troską, nie ulegnie uszkodzeniu, ani zawilgoceniu.
  • Kompleksowa realizacja – nie martw się transportem i ewentualnym demontażem. Zorganizujemy to dla Ciebie!