Wynajem i sprzedaż mebli biurowych używanych

Wynajem i sprzedaż mebli biurowych używanych

Rozkręcasz nowy biznes? W Twojej firmie pojawił się nowy projekt? Interesuje Cię wynajem mebli biurowych tylko na czas jego realizacji? Nie ważne czy potrwa on tydzień, miesiąc czy rok. Wynajmij biurka, fotele obrotowe, szafy i nie trać kapitału na zakup nowych, które już niedługo będą Ci niepotrzebne.

A może zależy Ci na produktach wysokiej jakości, znanych firm? Ale na przeszkodzie stoją pieniądze… Skorzystaj z naszej oferty sprzedaży wyposażenia z drugiej ręki za mniej niż 50 % ceny detalicznej producenta.  

Prezentujemy używane meble biurowe, wśród których możecie wybierać spośród produktów podzielonych na kategorie:

 • Standard – funkcjonalne meble biurowe wysokiej jakości przeznaczone do wszystkich przestrzeni biura (stanowiska pracy, sale konferencyjne, kantyny, przestrzenie wspólne, poczekalnie itp.); przeznaczone głównie pod wynajem,
 • Outlet - krótkie serie, bądź pojedyncze produktu, które wyprzedajemy.

Określ wstępny czas wynajmu (uwaga zazwyczaj cena liczona jest za każdy rozpoczęty tydzień), bądź chęć zakupu i w ciągu godziny potwierdź swoją rezerwację. Poinformuj nas jeśli jesteś zainteresowany większą ilością danego produktu niż obecnie można zarezerwować w serwisie, bądź gdy obecnie nie ma go w ogóle w naszej ofercie. Pamiętaj również, że rezerwując większą ilość, bądź zestawy (np. biurko i fotel) przygotujemy dla Ciebie lepsze warunki niż to wynika z cen na stronie. W ciągu maksymalnie 3 dni otrzymasz od nas najkorzystniejszą ofertę obejmującą również warunki montażu/demontażu i dostaw oraz koszty usługi aranżacji. Po podpisaniu umowy zrealizujemy Twoje zamówienie.

 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

 • Łatwe i szybkie – oszczędzasz swój czas wybierając i wstępnie wyceniając koszty wypożyczenia bądź zakupu wyposażenia na stronie internetowej.
 • Im dłużej tym taniej – im dłużej będziesz wynajmował tym mniej będziesz płacił za każdy kolejny tydzień.
 • Na dowolny czas – meble biurowe używane możesz wypożyczyć na dowolny okres czasu, nie ważne czy potrzebujesz ich na tydzień czy na dwa lata.
 • Aranżacja – możemy zaprojektować ustawienie mebli w Twojej przestrzeni. Dzięki tej usłudze będziesz miał pewność, czy meble zmieszczą się w Twoim biurze.
 • Spójne wizualnie wyposażenie – staramy się zapewnić długie serie produktowe, abyś mógł wyposażyć nawet duże biuro w sprzęty o tym samym wykończeniu. Jeśli potrzebujesz większej ilości – zorganizujemy ją dla Ciebie!
 • Używane meble biurowe dostępne są w naszej ofercie za mniej niż 50% ceny detalicznej producenta
 • W zestawie taniej – pamiętaj, że kupując zestaw np. biurko + fotel otrzymasz od nas cenę specjalną - niższą niż to wynika z cen jednostkowych na stronie:)
 • Produkty tylko uznanych i najlepszych producentów – wybieraj z wielu produktów kilku specjalnie wyselekcjonowanych producentów. Nie ważne czy potrzebujesz fotela dla prezesa, biurka i szafki dla pracownika, wyjątkowej sofy do ekstrawaganckiego lobby czy krzeseł na event…
 • Wysoka jakość – dla naszych klientów pozyskujemy jedynie meble biurowe używane wysokiej jakości, które spełniają nasze wysokie wymagania funkcjonalno-techniczne i są zgodne z normami europejskimi.
 • 5 stopni zużycia wyposażenia – znajdziesz u nas zarówno sprzęty w stanie idealnym, jak i te bardziej wysłużone. Stopień zużycia mebli ma swoje odzwierciedlenie w jego cenie. Możesz, więc wyposażyć biuro w niemal nowe produkty, jak i skorzystać z opcji bardziej budżetowej.
 • Kompleksowa realizacja – przywieziemy, zmontujemy, gdy zechcesz oddać zdemontujemy i odbierzemy. Nie martw się transportem i montażem – zrobimy to za Ciebie!
 • Minimalizuje zaangażowanie kapitału – wydatek na wypożyczenie jest kosztem uzyskania przychodu. Wynajem mebli biurowych jest korzystniejszy dla Twoich finansów niż zakup nowych, poprawia CASH FLOW i poziom kapitału obrotowego.
 • Bez amortyzacji, bez inwentaryzowania, bez kosztów magazynowania – wynajmując meble nie musisz martwić się roczną inwentaryzacją środków trwałych. Znowu oszczędzasz czas i pieniądze.
 • Znajdziemy wyposażenie idealne – nawet jeśli obecnie nie ma produktu na stronie, to my znajdziemy go specjalnie dla Ciebie !